Top

Şirket


2003 yılında ortaya çıkan, başlangıçta "Çağdaş Makina Kalıp" adıyla bilinen küçük bir atölye, zamanla gelişimini sürdürerek günümüzde Çağdaş Kalıp Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak adını duyurdu. O zamandan bu yana, sürekli büyüme hedefiyle yol alan firma, sektördeki çeşitliliği genişletme yolunda istikrarlı adımlar attı.

Firma, müşteri odaklı bir yaklaşımla kalıpçılık sektöründe öncü bir rol üstlendi. Sac form, kesme, bükme, sıvama kalıpları, progresif sac kalıpları ve plastik enjeksiyon kalıpları üretimi gibi alanlarda çığır açan çözümler sundu. Aynı zamanda seri üretimde sac baskı, progresif kalıplar, rulo sac kaynaklı seri parça üretimi ve çok eksenli seri tornalama grubunda mekanik komponent üretiminde lider konumu hedefliyor.

Firma, sektördeki güvenilir konumunu, işbirliği içinde olduğu sanayi liderleriyle geliştirdiği stratejik ortaklıklarla pekiştirdi. Tecrübeli bir ekip tarafından sunulan çözümler, müşterilerin karmaşık süreçlerde dahi kaliteli ve basit çözümler elde etmelerini sağladı. Bu sayede, müşterilerin global piyasalardaki rekabet gücü arttı.

2014 yılında "Çağdaş Kalıp Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi" olarak yapılanan firma, Türk Sanayisi ve Ekonomisi için kararlı bir büyüme hedefiyle yoluna devam etmekte.Misyon

Vizyon

Çalışanlarımızdan, tedarikçilerimize; müşterilerimizden, topluma ve iş ortaklarımıza kadar tüm paydaşlarımızın bütünsel memnuniyetini sağlamak temel hedefimizdir. Gelişen teknolojiyi takip ederek ve yenilikçi yaklaşımları benimseyerek kaliteli ve verimli hizmetler sunmayı amaçlıyoruz. Her bir paydaşımızın ihtiyaçlarına duyarlılıkla yaklaşarak, şeffaf iletişim ve güvene dayalı ilişkilerle iş yapmak önceliğimizdir. Değişen dünya koşullarında esneklikle hareket ederek, sürdürülebilirlik ilkesini göz önünde bulundurarak toplumsal faydayı artırmak için çaba sarf ediyoruz. Bu yolda, etik değerlerden ödün vermeden ve sürekli öğrenerek ilerleyerek, hem iç hem de dış paydaşlarımıza değer katmayı hedefliyoruz. İnsanı merkeze alarak ilerleyen bir şirketiz; kültürümüze, insani değerlere ve çevreye duyarlılığımızı temel prensip olarak benimsiyoruz. Güçlü ve genç bir şirket olarak amacımız Türkiye ve dünya pazarlarında liderlik yapmak. Sektörde sürdürülebilir başarı ve etik değerleri korurken topluma katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Kararlılıkla yenilikçi çözümler üreterek öncü olmayı ve genel refahı artırmayı amaçlıyoruz. İnsanı, kültürü ve çevreyi değer olarak benimseyen bir şirketiz. Dürüstlük, şeffaflık ve adalet ilkelerini benimseyerek topluma örnek olmayı ve dünya çapında fark yaratmayı hedefliyoruz.

WhatsappWhatsapp