Top
“Firma 2003 yılında “Çağdaş Makina Kalıp” adı ile küçük bir atölye olarak kuruldu.

Sürekli gelişen ve özverili bir profil sergileyen Çağdaş Kalıp & Makine her geçen gün kontrollü bir şekilde büyüme göstererek ekip, ekipman ve kullanım alanlarını arttırmıştır. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda saç metal şekillendirme kalıpları, saç baskı ve montajlı ürünler, plastik enjeksiyon kalıpları, plastik baskı ürünler, yedek parçalar, kaynak birleştirme, montajlı ürünler ve makine imalatları alanlarına lider tedarikçi olmaya adamış dinamik bir firmadır.

İlgili sanayi firmaları ile işbirliği içerisinde çalışarak rekabetçi ve hızlı gelişen piyasada kendine güvenilir bir yer edinmiştir. Hizmet verdiğimiz firmalar için tecrübeli tasarımlar ile basitten karmaşığa tüm üretimlerde kaliteli ve basit çözümler geliştirebiliyoruz. Bu çözümler müşterilerimizin global piyasada rekabet gücünü arttırmaktadır.

Firmamız 2014 yılında kurulan “Çağdaş Kalıp Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi” olarak sorumluluğunun bilincinde güvenilir adımlarla kararlı büyüme içerisinde Türk Sanayisi ve Türk Ekonomisi için hizmet vermeye devam etmektedir.”
WhatsappWhatsapp